KONST / Litografier / Färglitografi 11943400
nr 1194 3400
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 268/360. Motivet: 35x41, blekt
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:36:13
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö